Sito Novalja logo

Welcome to...

CityBus Novalja

hr en it

Coat of arms of Novalja Timetable for Citybus Novalja

ĆELAC 5:20 5:40 6:10 11:25 12:00 13:20
VAJTA 5:21 5:41 6:11 11:26 12:01 13:21
LOKVICA 5:22 5:42 6:12 11:27 12:02 13:22
PUNTA MIRA 5:25 5:45 6:15 11:28 12:05 13:25
BRAĆE RADIĆA 5:27 5:47 6:16 11:29 12:07 13:27
CENTAR PLASICA 5:30 5:50 6:17 11:30 12:10 13:30 17:40
KRUŽNI TOK 5:32 5:52 6:20 11:32 12:12 13:32 17:41
KOD ŠKOLE 5:34 5:54 6:22 11:34 12:14 13:34 17:42
AUTOBUSNI KOLODVOR 5:35 (katamaran) 11:55 13:40 15:30 17:00 18:45 21:30
Contact Cookie declaration